Makroflex WhiteTeq STD

Kirjeldus

Ühekomponentne WHITETEQ-kõrrevaht

Omadused

  • Väga hea täitvus
  • Suurepärane nake enamiku materjalidega
  • Hea soojus- ja heliisolatsioon
  • Kasutatav madalal temperatuuril
  • Parem UV-kindlus

 

MAKROFLEX WHITETEQ kujutab endast uue põlvkonna puhastatud ja kontsentreeritud komponentidest valmistatud valget polüuretaanvahtu. Polümeerpuhastus (WHITETEQ-tehnoloogia) tagab mugavad tahkumisparameetrid ning annab WHITETEQ-vahtudele iseloomuliku lumivalge värvuse, ülipeene kärgstruktuuri ja parema UV-kindluse. Tahkunud vaht on väga hea soojusliku kasuteguri (kuni 0,032 W/mK) ja helisummutusomadustega (63 dB).

 

Samuti pakub WHITETEQ-tehnoloogia enneolematult madalat tahkumisrõhku, mis suurendab kasutusmugavust, ning 25 % elastsust, mis tagab kauakestva soojustuse, kompenseerides näiteks tihendusmaterjali soojuspaisumisest tingitud liikumise. Avatud ja suletud kärgede täiuslik suhe ning mehhaaniline tugevus teevad vahust täiusliku toote nõudlike isolatsioonitööde jaoks.

 

MAKROFLEX WHITETEQ on hõlpsasti kasutatav kaasasoleva kõrre abil. Vaht nakkub väga hästi enamiku ehitusmaterjalidega nagu puit, betoon, kivi, metall jne. Tahkunud vahu saagis sõltub palju töötingimustest (temperatuur, õhuniiskus, paisumisruum jne). Miinuskraadidel paisub vaht vähem ja tahkub kauem.

 

Toode ei sisalda CFC-kandegaase.

 

Parim enne: 12 kuud. Toode säilib paremini +5°C kuni +25°C (lühiajaliselt kuni – 20°C). temperatuuril

 

Pakend: 750/1000 ml

Kasutusvaldkond