Skip to Content

Henkel Balti Operationsist

ÜHEKOMPONENTSETE VAHTUDE JUHTIV TOOTJA

Algselt Soomes asutatud ettevõttena on Makroflex viimase 30 aasta jooksul märkimisväärselt laienenud ning kuulub praegu kahtlemata ehitusmaterjalide tuntuimate kaubamärkide hulka.

Ettevõtte ühinemine Henkeli Groupiga 2003. aastal lõi sünergia, mille aluseks on Henkeli 100 aasta jooksul kogutud teadmised ja kogemused. Tänapäeval on Henkel ühekomponentsete polüuretaanvahtude tarnijana maailmas esirinnas.

Lisaks turustatakse Makroflexi kaubamärgi all suurt valikut erinevaid hermeetikuid ja liime. Peamine tootmistegevus toimub Eestis ja ettevõttes on rakendatud juhtimissüsteemid, mis vastavad ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 standarditele.

Meie eesmärk on välja töötada, toota ning pakkuda tooteid ja lahendusi, mis vastavad meie klientide nõudmistele kvaliteedi, tööomaduste, kasutuslihtsuse, uuenduslikkuse ja keskkonnakaitse osas.

Henkel Balti Operationsi professionaalsetele ja kodukasutajatele mõeldud tooted on välja töötatud just selle põhimõtte alusel. Me teeme kindlaks iga üksiku faktori, mis mõjutab lõpptoote kasutusmugavust, ja analüüsime seda. Miks? Sellepärast, et kliendist hoolimine tähendab samaaegset keskendumist tuhandele tegurile alates ohutusest, kiirusest ja vastupidavustest kuni väikeste, kuid ülioluliste detailideni (nagu näiteks hermeetiku värv ja toote kättesaadavus).

Tootmist, toormaterjale ja toote kättesaadavust puudutavaid päringuid ootame meie e-posti aadressile balti.operations@henkel.com