Makroflex Greenq STD

Kirjeldus

Suvine kõrrevaht taaskasutatud koostisosadega
 

Omadused

Ühekomponentne niiskuse toimel tahkuv pooljäik väga hea avatud ja suletud kärgede tasakaalu ning suure mehhaanilise tugevusega polüuretaanvaht. Toode on tänu kaasasolevale kõrrele hõlpsasti kasutatav ja pealekantav. Tegemist on isepaisuva vahuga, mis paisub tahkudes umbes 2 korda. Tootel on suurepärane nakkuvus enamike ehitusmaterjalidega nagu puit, betoon, kivi, metall jne. Teatud metallpinnad võivad nakkumise parandamiseks vajada eeltöötlust (kruntimist). Ülevoolanud vahu lõikeaeg oleneb suures osas tingimustest.

Täielik mehaaniline tugevus saavutatakse 24 tunni jooksul.

Kuivanud vahu saagis sõltub suurel määral töötingimustest -

temperatuurist, õhuniiskusest, paisumisruumist jne. Toode on valmistatud osaliselt taastöödeldud materjalidest, mis annavad vahule iseloomuliku hallika varjundi. Kuni 16% taaskasutatud koostisaineid ja ringlussevõetud plasti kasutamine pakendi

erinevate plastosade juures aitavad vähendada toote süsinikujalajälge. Suurepärased soojusisolatsiooni näitajad ja pealekantud kuivanud polüuretaanvahu pikaajaline stabiilsus aitavad muuta hooneid energiasäästlikumaks, vähendades seega veelgi süsinikujalajälge. Toode ei sisalda CFC-kandegaase.

 

Parim enne:
15 kuud. Pikema säilivuse huvides vältige üle +25°C ja alla +5°C temperatuuri (lühiajaliselt kuni -20°C).
 

Pakend:
750ml

Kasutusvaldkond

  •  Vuukide tihendamine akende ja uste ümber
  • Katusekonstruktsioonides ja isolatsioonis olevate avade täitmine
  • Helikindlate vaheseinte tihendamine
  • Avauste täitmine juhtmete või torustiku läbiviigukohtade ümber