Kaubamärgi ajalugu

2013

tähistab MAKROFLEXi kaubamärk oma 35. sünnipäeva.

2012

laieneb tootesari MAKROFLEX Premium eriotstarbeliste toodetega, mis vastavad kõige keerukamatele nõuetele: tulekindel polüuretaanvaht FR77 ja täiustatud polüuretaanvaht akende isoleerimiseks.

2011

avab MAKROFLEX uue lehe oma ajaloos, selleks et täita oma eesmärki olla oma klientide lähedal, ükskõik kus nad ka ei ole. Nii toetatakse jäähoki maailmameistrivõistluseid Slovakkias ja Venemaa tippjalgpalliklubi Peterburi Zenit.

2011

esitletakse väikse MDI-ainete (metüleendifenüüldiisotsüanaat) sisaldusega polüuretaanvahtude uut tehnoloogiat Soomes ja Balti riikides.

2009

lisandub MAKROFLEXi polüuretaanvahtude tootevalikusse suurema saagisega tootesari MAKROFLEX Premium. 

2007

koondatakse Makroflexi polüuretaanvahud, Makrosili hermeetikud ja Makrofixi ehitusliimid MAKROFLEXi kaubamärgi nime alla.

2004

tuleb MAKROFIXi kaubamärgi all turule ehitusliimide tootevalik, et pakkuda meie klientidele kõike vajalikku isoleerimis- ja paigaldustöödeks.

1998

esitletakse MAKROFLEXi kaubamärgi uut visuaalset identiteeti, milleks on rohelised rõngad.

1996

alustatakse hermeetikute tootmist MAKROSILi kaubamärgi all.

1994

laieneb MAKROFLEXi kaubamärk Venemaale ja on esimene, mis pakub tarbijatele polüuretaanvahuga isoleerimistehnoloogiat. MAKROFLEXist saab polüuretaanvahtude sünonüüm.

1989

pärast edukat laienemist kogu Euroopasse käivitatakse MAKROFLEXi toodete järgmine tootmistehas Pärnus.

1987

avati MAKROFLEXi toodete tootmiseks teine tehas Oittis Soomes. 

1981

alustatakse MAKROFLEXi polüuretaanvahtude tootmist 1000 ml pudelites Saarijärvis Soomes.

1978

luuakse MAKROFLEXi kaubamärk. Toodetakse esimesed polüuretaanvahud (18 ja 9 kg pakendites) akende paigaldusjärgseks tihendamiseks.