UUDISED JA TEADAANDED

 1. MAKROFLEX WHITETEQ – uus tehnoloogia

  MAKROFLEXi toodete puhul kasutuselevõetud uuenduslik WHITETEQ-tehnoloogia annab teie käsutusse kõige eesrindlikuma tehnoloogia.

   

  MAKROFLEX WHITETEQ-vahud erinevad põhjalikult senikasutatutest. Tootmistehnoloogiat muutes on olemasolevate PU-vahtude puudused kõrvaldatud ja saavutatud ainulaadsed omadused.

   

  Peamiselt võlgneb MAKROFLEX WHITETEQ oma parandatud omadused ainulaadsele 4 korda suurema kärgede arvuga QUATTRO-vahustruktuurile, mis väldib suurte tühikute tekkimist ja toob kaasa:

  • parema soojusisolatsiooni
  • parema heliisolatsiooni
  • suurema elastsuse ja vastupidavuse
    

  Lisaks muudab MAKROFLEX WHITETEQ-vahtude kasutamise mugavamaks uus eesrindlik pakend, mille küljel olev temperatuurinäidik annab märku nii kvaliteetse vahu tekkimise jaoks vajaliku optimaalse temperatuuri saavutamisest kui ka purgi temperatuuri allapoole miinimumi langemisest (sel puhul ilmub pakendile sinine lumehelves).

  Nii lihtne ja tõhus see MAKROFLEX WHITETEQ-tehnoloogia puhul ongi.

 2. Ühekomponentsete PU-vahtude (OCF) ühtlustatud standardid

  Klientidele meeldib erinevate PU-vahtude omadusi kontrollida ja võrrelda. Võrdlemise hõlbustamiseks toetab Henkel rahvusvahelise FEICA-ühingu liikmena OCF-toodete puhul standardiseeritud katsetusmeetodite rakendamist.

   

  Kliendid pole suurim väärtus mitte ainult Henkeli, vaid ka ülejäänud FEICA töörühma liikmete jaoks, kes esindavad rohkem kui 90% Euroopa ühekomponentsete vahtude tootjaid. Seetõttu ongi nad erinevate ühekomponentsete vahtude hindamise ja omaduste (näiteks saagis, voolavus või mehhaanilised parameetrid) kohta teabe edastamise jaoks kasutusele võtnud standardiseeritud katsetusmeetodid.

   

  Seetõttu ongi nüüd toodete tehniliste andmete võrdlemiseks klientide käsutuses objektiivne, lihtne ja arusaadav meetod. Veelgi enam, tööstusharus kasutatavad standardiseeritud katsemeetodid on avalikult kättesaadavad FEICA veebiküljel.

   

  FEICA on üleeuroopaline liimi- ja hermeetikutööstuse ühing, kuhu  kuuluvad ka ühekomponentsete vahtude tootjad. Lisateavet leiate aadressilt www.feica.eu.

 3. Polüuretaanvahtude üleilmne liider*

  Juba alates ühekomponentsete polüuretaanvahtude tööstusliku tootmise algusaastatest on Henkel olnud selle turu lahutamatu osa.

   

  Meie eesmärk oli ja on välja töötada ja pakkuda lahendusi, mis vastavad klientide kõrgeimatele nõudmistele kvaliteedi, tööomaduste, kasutuslihtsuse, uuenduslikkuse ja keskkonnakaitse osas.

   

  Vahetu kontakt, suhtlemine oma klientidega ning tugevad kaubamärgid aitavad meil täiustada ja täita oma lubadusi, olenemata riigist – USA-st Jaapanini, Austraaliast Soomeni.

   

  Pühendumine ja klientide usk meie lahendustesse on muutnud Makroflexi juhtivaks kaubamärgiks maailmas ühekomponentsete polüuretaanvahtude alal*.

   

  *Henkeli Makroflex – juhtiv kaubamärk maailmas ühekomponentsete polüuretaanvahtude tootmises.